Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Korsan modül ve smart kartlar hakkında

Tüm dünyada korsan modül ve kart kullanıcıları milyonlarla ifade edilebilir , kısaca bazı şifreli kanalların yasal kart satın almadan genelde internetten alınan bilgiler ve özel makinalarla doldurulan korsan kartlarla izlenmesidir. Ülkemizde satın alma imkanı olan bir sistemin korsan kartlarla izlenmesi suçtur.


Etiketler:

Konu hakkında 2 Yorum Yapıldı.

  1. Yorum yapan : alterego Yorum tarihi : 15/09/2007 9:51 pm

    Ne suçu be abi? ha ne suçu? Halk fakir ne yapsın.her dakka para dökemezki.
    İnsanların televizyon izleme hakkını ellerinden alamazsınız kardeşim.Bu ne aç gözlülüktür.Bu gün bir tv kanalı reklamlardan v.s den PARAYI KALDIRMIYOMU??EEE nedir yani.illaki bir kaliteli şeyler verince hemen şifreli,paralı sisteme mi geçmelidir.diğer kanallar iğrenç şeyler verdikleri halde nası izleniyo,reyting rekorları kırıyosa,sizde 100 kişiye paralı yayın yapacağınıza 20 milyon kişiye bedava yayın yapın.bakın bakalım kim daha çok para kazanıyo.aç gözlülğün alemi yok.

  2. Yorum yapan : hasan Yorum tarihi : 04/11/2007 7:05 pm

    zaten bu ülkedeki bu tip insanlar yuzunden ülkemiz kendi benliginden çıkmıştır ne yani şu insanlara belgesl kanalı izletsen ne olur insanlarda mecburen modul alıyolar izliyolar zaten bu digitürk,d-smart hepsi zenginlerin yaralandıgı haltlar bende modul alacam ama bulamıyorum ..

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.