Uydu frekansları

Türksat 3A Frekansları | Türksat 2A Frekansları | Türksat 1C Frekansları | Firma Rehberi | İletişim

Geri Dön   Uydu Forumu Uydu.info - Dijital Uydu Sistemleri İletişim Platformu > DİJİTAL UYDU ALICILARI ve EKİPMANLARI > Dijital Uydu Alıcıları > Digiçağ Digiline Hemco Ora Xtreme
SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Seçenekleri Modları Göster
Eski 02-28-2009, 17:13
crackers crackers is offline
Junior Member

Tanımlı Digiline uydu aldım

iyi günler

DIGILINE DG-16000D plus/ DG-6000FTA uydu aldım. geldi kurdu gittiler tabi yeniyiz Türksattan yayın yapan yaklaşık 100 küsür kanal var çekme normal fakat HORTBIRD uyduda bir sürü kanal listeli fakat sinyal yok ya da şifreli

diseq ayarlarıyla falan filan baktım muhtemel onlarda bir sorun yok çünkü hordbırd uydusundan türksat tarafından izleyebildiğim kanalları izliyorum, acaba uydunun yönünde mi sorun var, yoksa uydu anteninde mi?

birde kırmızı tuşla uyduları listelediğimde orada taratıp kaydettiğim uyduların bazılarını kaldıramıyorum , sat tuşuna bastım kumandadan yok nasıl kaldırabilirim?

son olarak bazı şifreli uydularda "aktifasyon için 1 nu" yaz diyor bu nasıl olacak ne demektir?

sayın yöneticiler yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler
Eski 03-06-2009, 22:11
Mehmet Usta - ait Avatar
Mehmet Usta Mehmet Usta is offline
Yönetici

Tanımlı

hotbird uydusundaki cogu kanal sifrelıdır. sıfrelı olan kanalları silmenızi tavsiye ederiz.

bir uydu alıcısı aldıgınız zaman bu uydu alıcısı sifreli kanalları çözmek üzere ayarlanmamıştır. kanallara abone olarak bu şifrelı kanalları izleyebilirsiniz.

uydu listesindeki gereksiz uyduları kaldırmak için menü tuşuna basın. ardından uydu ayarları bölümüne girin. buradan istediğiniz uyduyu silebilirsiniz.

şifreli uydularda çıkan mesajlar o kanalın şifreli oldugunu ve gerekli şifreleri girmeniz gerektiğini anlatır. bu konuda daha fazla bilgi veremiyoruz.

daha detaylı sorularınız olursa bekleriz.
Eski 05-14-2009, 21:07
batuhanamb batuhanamb is offline
Junior Member

Tanımlı

Dıgıline Uydu Frekanslar Nasıl Ayarlanıyor.acil Yardım
Eski 05-14-2009, 21:08
batuhanamb batuhanamb is offline
Junior Member

Tanımlı

Tek Tek Ayarlama.arkadaşlar Bilen Var Mı?lütfen

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri
Modları Göster